Pendik, İstanbul
0216 392 34 34 - 0541 392 34 34
info@multiteksantral.net

Suadiye Multitek Servisi 0216 392 34 34


Suadiye multitek yetkili satıcı ve yetkili servisi, telefon santralleri, apartman konuşma sistemleri, interkom sistemleri uygun fiyatlı satışı ve garantili montaj kurulum hizmetleri.

Multitek Suadiye Yetkili Servisi
Hial İletişim Sistemleri | Multitek Suadiye Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi

Tel : 0216 392 34 34
GSM : 0541 392 34 34

Telefon Santral Servisi

Multitek Suadiye Servisi

Multitek MT26S, Star2s, MT300 , Star1S Telefon santralleri yetkili servisi olarak garantili servis hizmeti vermektyiz.Santral arıza ihbarlarında ilk önce uzaktan müdahale ile arızanın tesbiti yapılır ve uzaktan giderilebilecek bir arıza ise telefonla çözüm üretilir. Telefonla veya uzaktan giderilemeyen problemlerde ise hızlı bir şekilde yerinde müdahale yapılarak arıza giderilir .Servis ve bakım hizmeti verdiğimiz telefon santralleri garantili olarak yapılmaktadır aynı arızayı vermesi durumunda 3 ay boyunca servis garantisi altındadır ve ücretsiz olarak yapılmaktadır.


İnterkom Diafon Servisi
Multitek interkom sistemleri ATP160 , Multibus, İp interkom sistemleri , Multitek villaset servisi.İnterkom sistemleri ses ve görüntü arızalarında, arızanın giderilmesi ve bakımı için profosyonel servis ekibimizle servis hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve garantili servis için suadiye santral servisi olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Garantili Yedek Parça
Suadiye Multitek Servisi Olarak Multitek santral ve interkom sistemleri yedekparça tedariğinde Yetkili Servisi olarak garantili ve orjinal yedekparça tedariği yapmaktayız.İnterkom sistemleri Power adaptörleri, video dağıtıcı ve video yükselticileri, kamera sisemleri gibi interkom çevrebirimlerinde multitek orjinal ürünlerini kullanmaktayız.Santral ve çevrebirimleri konsol ve sesliyanıt sistemleri , akü modülleri multitek ürün garantisindedir.